Bruttó bér: 273 000  Ft / hó Bruttó bér: 287 000  Ft / hó Bruttó bér: 259 000  Ft / hó Bruttó bér: 276 500  Ft / hó Bruttó bér: 262 500  Ft / hó Bruttó bér: 262 500  Ft / hó Bruttó bér: 255 500  Ft / hó Bruttó bér: 259 000  Ft / hó Bruttó bér: 350 000  Ft / hó Bruttó bér: 276 500  Ft / hó
Céges Multirégió Békés, Csongrád

Tulajdonságok

Helység: Nyíregyháza
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Területi képviselő
Cégnév: Provaletudo

Nyíregyházi székhelyű egészségügyi Cég Területi képviselőt keres Szeged környékére:
Amit elvárunk:
- Középfokú végzettség, (egészségügyi diploma előny)
- jó kommunikációs készség
- határozott, magabiztos fellépés
- B kat. jogosítvány, min. 5 év vezetési gyakorlat
- Csongrád megyei ill. környéki lakos
- nagy teherbíró képesség
- stressz tűrő képesség
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
Amit nyújtunk:
- fiatalos, lendületes munkakörnyezet
- kiemelkedő kereseti lehetőség
- alkalmazotti jogviszony
- céges autó, telefon
- karrierlehetőség
Ha érdekel töltsd fel fényképes önéletrajzodat a bolt@provaletudo.hu.
Feladás dátuma: augusztus 10. 19:08.

Kapcsolatfelvétel