(Hirdetés azonosító: 87584015) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Nyíregyháza
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Területi képviselő

Több mint 30 éves múlttal rendelkező, többszörös Superbrands díjas kereskedelmi cég keres értékesítő munkatársat, területi képviselőket, illetve asszisztenst hosszú távú munkára. Ha rugalmas munkaidőre vágysz, szeretsz haladni, és ezzel arányos európai színvonalú fizetésre vágysz köztünk a helyed!
Várunk egy olyan csapatban, ahol készséggel segítenek a betanulási folyamat során, ahol összetartunk, és garantált az előrelépési lehetőség.
A munkádat elegáns irodai körülmények között végezheted, nyugodt légkörben
Folyamatos továbbképzést, ingyenes oktatást, naprakész hátteret kínálunk, a legjobb oktatókkal és menedzseri csapattal.
Jelentkezésed a hr.nyiregyhaza@morethanstore.hu email címre várjuk fényképes önéletrajzzal!
Feladás dátuma: február 13. 13:46.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel