Helység: Nyíregyháza
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: NaturComfort Kft

Ügyfélkapcsolati asszisztens

Mi hiszünk a személyességben, a közvetlen kapcsolat erejében, az azonnal kérdések és válaszok célszerűségében, a beszélgetés hasznosságában. Ezért döntöttünk a telefonos kapcsolattartás mellett, ezért döntöttünk úgy, hogy csúcskategóriás gyógynövényes és magyar gyógyhatású készítményeinket egy telefonos beszélgetés-tanácsadás keretében értékesítjük.

Várunk nyíregyházi csapatunkba, ha:

kiváló a kommunikációs készséged és érdeklődő, nyitott személyiség vagy
hiszel a gyógynövények erejében
hosszú távon gondolkodsz
stabil hátteret szeretnél magadnak és a családodnak
szereted a jó közösséget
kitartó vagy és szorgalmas

Ne ess kétségbe, ha nincsen:

tanácsadói és értékesítési szemléleted
telefonos értékesítői tapasztalatod

Cégünk egyik erőssége az élet minden területén remekül alkalmazható képzési rendszer! Megtanítunk neked mindent, ami a sikerhez kell!

Amit kínálunk:

rugalmas (4,6 vagy 8 órás munkaidő)
kulturált munkakörülmények,
támogató, vegyes korosztályú csapat,
rendszeres szakmai továbbképzés,
érdekes, életmód vezetési tudás,
versenyképes kereseti lehetőség
motivációs programok
céges rendezvények
versenyek, ajándékok
utazási támogatások
előrelépés után minősített ügyféllisták
továbblépési lehetőségek (adminisztrátori, illetve vezetői állások)
wellness-programok

Munkavégzés helye:
Mi vállaljuk a nevünket- Te vállalj nálunk munkát! Csatlakozz a legjobbakhoz!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel