Vagyonőrt keresünk telephelyre!

Feladás dátuma:

ápr 10., 12:09

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Solid Defence Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Személy - és vagyonőr

Leírás

Munkatársat keresünk személy- és vagyonőr pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:
Megbízónk nyíregyházi telephelyén személy- és vagyonőri feladatok ellátása
A szolgálatvezető utasításainak végrehajtása
Tűzjelző berendezések felügyelete és kezelése
Járőrözések végrehajtása
A telephelyre érkező tehergépjárművek rakományának ellenőrzése
Ki- és beléptetések ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:
24/48-as szolgálati rendben való munkavégzés
Belépés után alapszintű tűzoltó szakképesítés elvégzése (munkáltató költsége)
Személy- és vagyonőri igazolvány
Rugalmas hozzáállás
Felelősségteljes munkavégzés
Alapszintű számítógépes ismeretek
Üzemorvosi megfelelőség (munkáltató költsége)
Kollégákkal való együttműködés, csapatmunka

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Ha környékbeli lakos vagy
Személy- és vagyonvédelmi területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
A cégünkhöz való csatlakozáskor teljes körű betanulási folyamatban való részvétel.
A folyamatos fejlődés biztosításához képzéseket, továbbképzéseket, oktatásokat szervezünk.
Csapatunk egyik alapelve az őszinte kommunikáció.
Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk, teljes munkaidős foglalkoztatásban.
Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások
Járadékos, nyugdíjas és leszázalékolt (fizikailag cselekvőképes) kollégák jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni kizárólag az e-mail címen lehet (fényképes) önéletrajz beküldésével!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146627998

Jófogás alkamazás QR kód