Tulajdonságok

Országos
Helység: Vásárosnamény
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Blau-SilverKft

Állás lehetőség a vásárosnaményi Gyros City gyorsétteremben!

Munkájára, környezetére és önmagára nézve igényes munkatársat keresünk Gyorséttermi Eladó munkakörbe, azonnali kezdéssel.
A munkakör betöltéséhez szakképzettség Nem szükséges.
Amit kínálunk:
-700 ft netto órabér plusz borravaló
-teljes munkaidős bejelentés
-egyéb juttatás

Részletekről kérem érdeklődjön személyesen az üzletben vagy a megadott telefon számokon.
+36203158168
+36203176066

Munkavégzés helye:
Gyros City
Vásárosnamény
Ifjúság út 51/b.
+36205976297
Feladás dátuma: május 14. 10:19.

Kapcsolatfelvétel