Villanyszerelő Segédmunkást Keresünk!

Bruttó bér:

550 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Villanyszerelő

A Stroby Kft dinamikusan bővülő csapatába keres tapasztalt villanyszerelő segédmunkást. Ha szeretnél részese lenni egy innovatív projektekkel foglalkozó csapatnak és rendelkezel a szükséges szakmai tapasztalattal, várjuk jelentkezésed!

Feladatok:
Kábelnyomvonalak építése
Kábelek húzása, jelölése
Villamos szerelvények felszerelése
Villamos szekrények felszerelése önálló megvalósítása
Mechanikus előszerelések, kábelcsatornák, villamos szekrények lakatos munkái
Együttműködés más szakemberekkel a projektek sikeres megvalósítása érdekében

Elvárások:
Legalább 2 év építőipari tapasztalat
Mérőszalag, tolómérő, vízmérték magabiztos, gyors használata
Megbízhatóság, pontosság
Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés, teljesítmény függő akár 550 000 Ft/hó
Túlórázási lehetőség
Hosszú távú munkalehetőség
A legmodernebb munkaeszközök biztosítása a legjobb gyártóktól

Munkavégzés helye:
Telephelyünk Nagyecsed, utazás más helyszínekre szükséges

Küldd el önéletrajzodat az e-mail címre!
A jelentkezési folyamat egy interjúból áll, amely magában foglal gyakorlati és elméleti részt is.

Kezdési időpont:
Felvétel folyamatos, nincs meghatározott munkakezdési idő

Csatlakozz hozzánk, és legyél részese egy olyan csapatnak, ahol a minőség és a megbízhatóság a legfontosabb. Várjuk jelentkezésed a Stroby Kft-nél!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146151909

Jófogás alkamazás QR kód