Tulajdonságok

Helység: Nyírbátor
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Villanyszerelő

Leírás

VillanyszerelŐ

MegbÍzÓnk:

Partnercégünk 1930 - ban jött létre egy holland és egy brit cég összeolvadásakor, azóta folyamatosan és rendületlenül van jelen a kozmetikumok, tisztítószerek és élelmiszerek piacán. Több mint 190 országban és 400 márkával hódít a hétköznapokban. Felmérések alapján termékeiket naponta 2 milliárd fogyasztó használja. A vállalat fő irányvonala, hogy az emberek jól érezzék magukat a bőrükben, szépnek érezzék magukat, és teljesebb életet élhessenek a mindennapokban. Ezt a fajta szemléletmódot a vállalaton belül foglalkoztatott, világszerte 169 ezer munkavállalója is vallja és hiszi.
Kiemelten fontos számukra, hogy minden munkavállaló egészséges, motivált és elkötelezett legyen, cserébe mindent megtesznek azért, hogy a gyártási folyamatok alatt családias és kellemes légkört biztosítsanak, valamint a magán életben is segítség dolgozóikat.

MunkavÉgzÉs Helye:
- Nyírbátor, Szabolcs- Szatmár- Bereg Megye

Amire GarantÁltan SzÁmÍthatsz:
- egy stabil munkahelyre
- biztos kereseti lehetőségre
- átlagon felüli műszakpótlékokra
- rendszeres termékcsomagokra
- utazási költségtérítésre, a jogszabályi előírásoknak megfelelően
- képzési lehetőségek, fejlesztési díjakra
- több műszakos munkarendre
- rugalmasan felhasználható munkaközi szünetekre
- család- barát munkahelyre
- kedvezményes vásárlási lehetőségre a gyár által gyártott termékekből
- kellemes munkahelyi környezetre

FŐbb Feladataid Lesznek:
- PLC vezérelt gépsorok elektronikai javítása, karbantartása
- Épületgépészeti egységek villamos javításának és karbantartásának elvégzése
- Villamos elosztó szekrények szerelése (mágnes kapcsoló, frekvenciaváltó, szervohajtások ismerete) rajzolvasás

AMIT TŐled ElvÁrunk:
- villanyszerelői, gépipari vagy mechanikai, elektronikai, szakmunkás vagy háztartási gépszerelő végzettség
- több műszakos munkarend vállalása, folyamatos munkarendben (6+2) való munkavégzés vállalása
- nyírbátori munkába járás vállalása
- alapfokú számítógépes ismeretek
- felelősségteljes munkavégzés
- hosszú távú, minőségtudatos szemléletmód

Az ÁllÁs BetÖltÉsÉhez ElŐnyt Jelent:
- hasonló munkakörben, termelési területen szerzett tapasztalat

- SzemÉlyesen: Get Work Trend KFT. 4300 NyÍrbÁtor, SzabadsÁg TÉR 3. H-P 8:00 - 16:00

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük az önéletrajzát a nyirbator@getwork.hu e-mail címre küldje el számunkra!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013
Feladás dátuma: február 12. 12:01.

Kapcsolatfelvétel