Bruttó bér: 900 000 Ft / hó
Helység: Bonyhád
Kategória: Építőipar / ingatlan
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Hegesztő
Cégnév: Stepétking Kft

Németországba Keresünk(München környéke)AWI hegesztöt 141/111 ill Csöszerelöt Hosszutávu Munka Bérezés Megegyezés Szerint Szállás biztositott auto+ német nyelvtudás Szükséges Jellenkezni :kochrobi.koch@gmail.com ill:06307462924

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel