Villanyszerelő

Feladás dátuma:

ápr 16., 12:52
Üzleti
Multirégió
Somogy, Zala

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Proaktív Plusz Zrt

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:

Szeretnél egy gyorsan fejlődő, megújuló energiával foglalkozó csapat munkatársa lenni, miközben véded a környezetet is? Napelemparkok üzemeltetésével és karbantartásával foglalkozó, miskolci cégünk lelkes, új kollégáját keresi, olyan munkavállaló személyében, aki lendületes, dinamikus és szeretne velünk együtt fejlődni.

Bővebb információt rólunk honlapunkon találsz.

Munkavégzés helye: Buzsák, Gerjen, Söjtör
Munkavégzés ideje: heti 40 óra

A feladatok:

a cég üzemeltetése alá tartozó napelemparkok berendezéseinek tervezett megelőző
karbantartása, berendezések hibaelhárítása (utóbbi jogosultságtól függően, jellemzően inverter, ill. transzformátorállomás, kommunikációs eszközök)
hőkamerás vizsgálatok, szemrevételes és műszeres ellenőrzések, ellenőrző bejárások, terület átvétel, egyéb felmérések
termelést érintő és kommunikációs meghibásodások hibafeltárása, anyagigény kalkuláció és javítások elvégzése (irodai háttértámogatással IT monitoring, műszaki szervezés, ügyfélkapcsolat)
elvégzett munkák dokumentálása (munkalapok, jegyzőkönyvek)
Te vagy az ideális jelölt, ha:

képes vagy a feladataidat koordinálni, tiszteletben tartod a határidőket
szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni, a társterületekkel való együttműködés nem okoz számodra problémát
de ha önálló munkavégzésre kerül sor, akkor is állod a sarat
kifogások keresése helyett vállalod a felelősséget
nem okoz problémát, hogy helyszín kiszállások alkalmával az ország több pontján megfordulsz
A pozíció betöltéséhez szükséges:

B kategóriás jogosítvány
villanyszerelői végzettség
legalább 3 év villamossági szakmai tapasztalat
A pályázat elbírásánál előnyt jelent, amennyiben:

villamos alállomás-kezelői jogosultság
érintésvédelmi felülvizsgálói jogosultság
FAM vizsga
KÖF kapcsolói jogosultság
Ajánlatunk:

versenyképes bér
szakmai fejlődési lehetőség és képzések.
Fényképes, szakmai önéletrajzodat a pályázott pozíció és bérigény megjelölésével várjuk.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147107478

Jófogás alkamazás QR kód