1 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Bikács
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Villanyszerelő
Cégnév: Eventrend Csoport

Bikácson, csodálatos környezetben található Zichy Park Hotel szállodánk villanyszerelő/karbantartó munkatársat keres!

Feladatok:

a szálloda üzemeltetése során felmerülő problémák, hibák okának feltárása, majd ezen problémák megszüntetése
elektromos berendezések rendberakása

Elvárások:

szakirányú végzettség
min 2-3 éves tapasztalat hasonló munkakörben
jó álló és stressz tűrő képesség
rugalmasan reagáljon a változásokra, gyorsan tudjon döntést hozni

Juttatások:

versenyképes jövedelem a régióban
napi melegétkezés biztosítása
szállás és bentlakás biztosítása (igény esetén, megbeszélés szerint)
üzemanyag térítés

Munkavégzés helye, ideje és munkarend:

Zichy Park Hotel, 7043 Bikács, Kistápé-Liget 633/3 hrsz
munkaidő rugalmas, megbeszélés szerint

Jelentkezéseket önéletrajzzal kérjük a hr.eventrend@gmail.com címre, Bikács szerepeljen a tárgyban!
Feladás dátuma: augusztus 10. 19:07.

Térkép

Cím: Tolna
Bikács

Kapcsolatfelvétel