Bruttó bér: 780  Ft Bruttó bér: 750  Ft Bruttó bér: 780  Ft Bruttó bér: 840  Ft Bruttó bér: 1 000  Ft Bruttó bér: 720  Ft Bruttó bér: 840  Ft Bruttó bér: 740  Ft Bruttó bér: 760  Ft Bruttó bér: 720  Ft

Tulajdonságok

Helység: Szombathely
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Operátor
Cégnév: Pannon-Work

Leírás

Könnyű fizikai munka Szombathelyen gépkezelőknek.
Magas alapbér, cafetéria, bónuszok.
Feltétel: folyamatos három műszakos munkarend vállalása. Hétfőn és szombaton 12 óra, a többi napon 8 órás a munkanap.
Érdeklődni lehet a Pannon-Work irodában, hétfőtől péntekig 10-16 óra közt a 30/197-2348, vagy a 94/508-111-es telefonszámokon.
Feladás dátuma: június 15. 14:26.

Térkép

Cím: Vas
Szombathely

Kapcsolatfelvétel