Tulajdonságok

Helység: Bük
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi/időszakos munka
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Házvezető

Bükre, valamint Bükfürdőre keresek házvezetőt, takarítót. Feladata a vendégek távozása után az apartmanok takarítása és esetenként a kiadás koordinálása vendégek fogadása. Hosszú távú munka lehetőség. Akár fő állásba is! Bentlakás is lehetséges. Nettó 1000 Ft órabér. Főállásban a fizetés megbeszélés szerint. Érd: 70 241 2541
Feladás dátuma: június 18. 10:21.

Térkép

Cím: Vas
Bük

Kapcsolatfelvétel