1 db
Egyedi ajánlat! Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Sárvár
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Gépkezelő
Cégnév: cég

Munkavállalókat keresünk! Gépkezelőt,Forgácsolót,Esztergályost Szerszámkészitőt,,Lakatos,Hegesztőt,(Betanított Gépkezelőket is keresünk)elvárás; Tólómérés Ismeret szűkség, vagy alkatrész gyártásban jártasak!Szakképzetteknekelőnyt jelent: CNC/NC gépkezelő,forgácsoló szakmunkásképző, Vagy 1-2 év gyakorlat ismeret CNC/NC gépkezelő -forgácsolási ismeretekek.!Pályakezdők érdeklődését is várjuk.Amit ajánlunk: kiemelt kereseti lehetőség!Tartós-biztos Hosszutávú munka.Utazástérités,költségtérítés nettó 180.000/250.000 Ft kereseti lehetőség.Cégünk minden ledolgozott órát kifizet,!Mi nem tartunk be egyetlen plusz órát sem munkaidőkeretben.benzintámogatás Lakhatást biztosítunk kulturált lakásokban mindennel felszerelve.ingyen.Jelentkezni lehet: HR-területi képviselőnél 0630/245-71-43Önéletrajzát várom a E-mail: human.femkft@gmail.com
Feladás dátuma: július 12. 12:00.

Térkép

Cím: Vas
Sárvár

Kapcsolatfelvétel