Bruttó bér: 924  Ft Bruttó bér: 996  Ft Bruttó bér: 852  Ft Bruttó bér: 1 008  Ft Bruttó bér: 960  Ft Bruttó bér: 1 008  Ft Bruttó bér: 1 008  Ft Bruttó bér: 948  Ft Bruttó bér: 1 200  Ft Bruttó bér: 948  Ft

Tulajdonságok

Országos
Helység: Sárvár
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Gépkezelő
Cégnév: cég

Sárvári autóiparba keresünk Gépkezelőt,Forgácsolót,Esztergályost Szerszámkészitőt,,Lakatos,Hegesztőt,

Előnyt jelent: CNC/NC gépkezelő,forgácsoló szakmunkásképző, Vagy 1-2 év gyakorlat ismeret CNC/NC gépkezelő -forgácsolási ismeretekek.!
Pályakezdők érdeklődését is várjuk.

Amit ajánlunk: kiemelt kereseti lehetőség!
Tartós-biztos Hosszutávú munka.
Utazástérités,költségtérítés nettó 180.000/250.000 Ft kereseti lehetőség.
Cégünk minden ledolgozott órát kifizet,!Mi nem tartunk be egyetlen plusz órát sem munkaidőkeretben.

benzintámogatás Lakhatást biztosítunk kulturált lakásokban mindennel felszerelve.
ingyen.
Jelentkezni lehet: HR-területi képviselőnél 0630/245-71-43
Önéletrajzát várom a E-mail: human.femkft@gmail.com
Feladás dátuma: december 11. 08:45.

Térkép

Cím: Vas
Sárvár

Kapcsolatfelvétel