Tulajdonságok

Helység: Szombathely
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ingatlanértékesítő
Cégnév: Duna House Szombathely

Szombathelyen a Kőszegi utcai irodánk ingatlanértékesítői
csapatába várunk! Dolgozz velünk!

Ha úgy érzed, tudsz bánni az emberekkel, szereted a kihívásokat,
érdekel az ingatlanpiac, szeretnél a magad ura lenni és nem
minimálbérből megélni, akkor közöttünk a helyed! Próbáld ki
magad egy új, folyamatosan fejlődő szakmában!
Kik lesznek a kollégáid?

Judit: 2012 óta foglalkozom ingatlan értékesítéssel. Elkezdtem, sikeres vagyok, de
meg kellett érte küzdenem. Imádom a munkámat. 2018 januárja óta értékesítési
vezetőként irányítom a csapatot.
Klári: 10 éve vagyok ebben a szakmában és még mindig találok benne valami újat,
valami mást! Ez a munka soha sem lesz egyhangú, soha sem unalmas!
Imi: Az ingatlanokkal való foglalkozás a hobbim és a munkám is egyben. Nyilván
bele kellett tanulni, de ma már elmondhatom, hogy nem teher a munka.
Andi: Precíz, pontos munkámnak köszönhetően számos adásvételt bonyolítottam
le az elmúlt években. Gyorsan bele tanultam köszönhetően a mentoromnak és a
irodavezetőmnek.
Szilvi: Sokat költöztem életem során,míg pár éve Otthonra találtam. Így kerültem
kapcsolatba az ingatlanosokkal és vágtam bele ebbe a szakmába.

Egy olyan vidám, jó csapat vár, ahol sokszor még a szabadidőnket is együtt töltjük!
Várom önéletrajzod a borsos.judit@dh.hu e-mail címen, vagy keress a +36-30-271-8029-es számon!
A döntést Neked kell meghoznod. Minden másban segítünk!
Feladás dátuma: június 15. 14:33.

Térkép

Cím: Vas
Szombathely

Kapcsolatfelvétel