(Hirdetés azonosító: 65013054) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Szombathely
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ingatlanértékesítő
Cégnév: Duna House Szombathely

Szerinted IGEN?
Nem állítjuk, hogy a munka minden pillanatában ilyen felhőtlen a hangulat, de az tény, hogy szeretünk hozzánk hasonló személyiségű kollégákkal dolgozni. Judit
Talán a legfontosabb, hogy érezzük van célod az életben, tudod mit szeretnél elérni mert lehet, hogy végül ez lesz a Te utad. Árpád
Az ingatlanpiac óriási lendületben van, ahogy mi is! Folyamatosan tanulunk, alkalmazkodunk a piachoz, ezzel együtt mindig megújulunk. Ez is az oka annak, hogy évek óta a Duna House egyik LegeredmÉnyesebb csapata vagyunk.
Értékesítői csapatunkat szeretnénk bővíteni olyan kollégákkal, akik megfelelnek a 3 lépcsős kiválasztási folyamatunkon meggyőznek minket arról, hogy valóban komolyan gondolják, hogy bele vágnának, de talán a legfontosabb, hogy Te is jól érezd magad nálunk!
Ne is szaladjunk ennyire előre, kezdjük az elején.
Milyen kollégát keresünk:
Dinamikus, határozott, nyitott személyiség;
Üzleties megjelenés;
Minőségi munka iránti elkötelezettség;
Ügyfélközpontú szemlélet
NE Legyen ElÉg a megélhetési kereset;
Szeress önállóan dolgozni, de csapatban is feltaláld magad;
Legyen min. érettségid és felhasználói szintű számítógépes ismereted;
Min. 25 éves kor és/vagy pár éves munkatapasztalat;
Jöhetsz más területről is, sőt.
Amit kínálunk:
Egy új élet, egy vidám és nagyon céltudatos csapatban;
Minden szakmai segítséget megkapsz;
Kiváló háttér, és Szombathelyen 12 éve működő irodánk szakmai tapasztalata.
Az első három hónapban fix támogatás;
Motiváló és korrekt felfelé nyitott jövedelem rendszer.
Gondold végig, ismerj meg minket, nézd végig FB oldalunkat, vagy a dh.hu oldalunkat. Ha ezen túl vagy, jelentkezz!
Küldd el fényképes önéletrajzod a gabor.arpad@dh.hu, vagy a borsos.judit@dh.hu e-mail címre. A többit pedig megbeszéljük személyesen. Fontos, hogy a kérdéseidet ne hagyd otthon. :)
üdv,
Judit és Árpád
Feladás dátuma: szeptember 21. 16:42.

Térkép

Cím: Vas
Szombathely

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel