Helység: Szombathely
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Raktáros
Cégnév: Workpositive Kft

Munkát keres? Váltana? Pályakezdő?
Ne habozzon! Jelentkezzen Hozzánk!
Partnerünk Egy műszakos munkarendbe keres Raktáros munkatársakat!

Amit kínálunk:
Alapbér
Cafeteria
Egy műszak
Megfelelő munkakörülmények
Hosszútávú, stabil lehetőség
Azonnali munkakezdés

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségek egyikén:
E-mail: info@workpositive.hu
Tel: 30/8263970

Velünk Mindig Pozitívan!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel