Tulajdonságok

Országos
Helység: Tömörd
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Külföldi munka esetén ország: Ausztria
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Építőipari munkás
Cégnév: BSB Construction Kft

Építőipari cég keres folyamatos ausztriai munkavégzésre sürgősen építőiparban, még inkább tetőszigetelésben járatos munkatársakat segéd- és szakmunkára. Segédmunka nettó havi 300.000,- Ft, a szakmunka nettó havi 450.000,- Ft jövedelemmel. Kiutazás modern flottával, cégautóval. Német nyelvtudás és jogosítvány megléte előny. Jelentkezni telefonon és e-mailben, pontos felvilágosítást a megadott telefonszámon hétfőtől-péntekig 8-17 óra között tudunk adni.
Feladás dátuma: január 16. 13:45.

Térkép

Cím: Vas
Tömörd

Kapcsolatfelvétel