Helység: Szombathely
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Humánia HRS Group Zrt

Nappali/Passzív tagozatos diákok illetve felnőtt munkavállalók jelentkezését várjuk folyamatosan Bükfürdőre.

Feladatok:
- Kemping Recepciós
- Kemping - Gondnok Takarító
- Külsős Takarító
- Medenceőr
- Jegykezelő/Beléptető
- Pénztáros
- Icen go fagyi értékesítő

Elvárások:
- betöltött 18. életév

Munkaidő:
1 műszak (8 óra vagy 12 óra)

A munkavégzés helyszíne: Bükfürdő

Órabér: Bruttó 733-951FT-ig

Elérhetőségeink: Szombathely Belsikátor 3 I/2, miklos.nikolett@furgediak.hu ; +367031553-68

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel