Gépbeállító / karbantartó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Poly-Pack Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Rendszerüzemeltető, Karbantartó

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Gépbeállító / karbantartó pozícióba keressük új kollégánkat szombathelyi, 40 éve sikeresen működő csomagolóanyag-gyártó vállalkozásunkhoz, mely jelenleg 10 főt foglalkoztat.
Amennyiben tapasztalataidat olyan közegben kívánod kamatoztatni, ahol emberileg és anyagilag is megbecsülik a munkádat, jelentkezz hozzánk.
Jelentkezni a bérigény megadásával az e-mail címen lehet.

Feladatok
Termelő gépek rendszeres és rendkívüli javítása, karbantartása.
Termékváltások önálló lebonyolítása: vákuumformázó gépek átszerelése, szakmai felügyelete a gyártási program alapján.
A termelés zavartalan működésének biztosítása.

Előnyt jelent
Karbantartó, gépész, gépbeállítói, egyéb nehézipari gyakorlat

Amit kínálunk
Azonnali munkakezdési lehetőség
Kiszámítható munkaidő: hétfőtől péntekig 06:00-től 14:30-ig
Versenyképes bérezés: alap + mozgóbér (tapasztalattól függő bérezés)
30% műszakpótlék, túlórakifizetés
Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
Családias, barátságos munkahely
Bérlettérítés, gépkocsival való bejárás támogatása

Hirdetés azonosító: 149092236

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 67 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!