Helység: Szombathely
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Iniciál Autóház Kft

Iniciál Autóház Kft., mint piacvezető, multimárkás autókereskedés a folyamatosan bővülő igények és tevékenységi kör növekedése miatt a szombathelyi telephelyére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépjármű értékesítő (Szombathely)
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
Az új autó értékesítési folyamat önálló végrehajtása
Kapcsolódó termékek és szolgáltatások értékesítése
Kapcsolattartás az importőri képviselőkkel
Ügyféltárgyalások lebonyolítása
Gépjármű átadási dokumentáció elkészítése

A jelölttel szemben támasztott elvárások:
Minimum középfokú végzettség
Szakmai értékesítői tapasztalat, vagy nagyfokú affinitás a terület iránt
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Megbízható, önálló, proaktív munkavégzési képesség
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
Átlag feletti összjövedelem mellett fejlődési lehetőséggel, egy lendületes, jó hangulatú csapat tagjaként, teljes munkaidőben, igényes munkakörnyezetben és hosszú távon dolgozhatsz.

A jelentkezéshez a fényképes önéletrajzot az alábbi e-mail címre várjuk: hr@inicial.hu

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel