(Hirdetés azonosító: 89384470) Hirdetés kezelése »
3 db
Céges Multirégió Győr-Moson-Sopron, Veszprém, Zala

Tulajdonságok

Megye: Vas
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Hotel Golf Kft

A Greenfield Hotel Golf & Spa a gyógyító forrásairól híres nyugat-magyarországi termálrégió szívében, Bükfürdőn helyezkedik el. Vendégeinket 207 minden igényt kielégítő szoba, egy 3600 nm-es wellness részleg, 7 konferenciaterem, 4 bár, 2 étterem várja. Szállodánkhoz tartozik Magyarország első 18 lyukú, gyönyörű golfpályája.

A golfpálya ellenőrzési és karbantartói feladataira keresünk új munkatársat.

Feladatok:
- Golf játékosok ellenőrzése
- Elektromos autók kiadása
- Gépi labdaszedés a gyakorlópályán
- Recepció munkájának segítése
- Általános karbantartói feladatok

Elvárás:
- Német és angol nyelv ismerete
- Minimum középfokú végzettség
- B kategóriás jogosítvány

Munkarend:
- Napi 10 órás munkavégzés, 6 havi munkaidőkeretben
--> Golf szezonban kiemelt jelenlét, a téli időszakban több szabadnap

Munkabéren felüli juttatások:
- utazási költségtérítés (15Ft/km vagy 100%-os bérlettérítés)
- térítésmentes meleg étkezés munkanapokon
- kedvezményes üdülési lehetőség partnerszállodákban
- heti 2 nap ingyenes Spa használat

Jelentkezni a megpályázott pozíció megjelölésével a reka.kutasi@greenfieldhotel.hu e-mail címen lehet.
Feladás dátuma: február 21. 14:06.

Térkép

Cím: Vas
Bükfürdő

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel