(Hirdetés azonosító: 65013054) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Szombathely
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ingatlanértékesítő
Cégnév: Duna House Szombathely

Leírás

Hello KollÉga

Egyre többet gondolkozol a váltáson így az év vége felé? Olvasod az ingatlanpiaci híreket, de inkább a részese lennél?

Még nincs vége a 2018-as évnek, de már most sok-sok Leg-gel büszkélkedhet a szombathelyi csapatunk.

Ahogy várható volt, mozgalmas és erős évet zárunk. 3 kollégával is bővültünk az idei évben a Thököly és Kőszegi utcai irodáinkban, de nem szeretnénk itt megállni, mert 2019-ben is erős évre számítunk.

Mit tehetsz? Ismerj meg minket, olvasd el weblapunkat és ha kicsit is kacérkodsz a gondolattal írj nekünk, keress minket és egy kötetlen beszélgetésen megbeszélünk mindent.

Miért A Duna House-hoz jelentkezz? Ez a Te döntésed nem a miénk! Ami biztos, ha velünk dolgozol mindent megtanítunk a szakmáról, amihez indulásként a 12 éves szombathelyi tapasztalat és egy szuper csapat, tapasztalt vezetőkkel úgy gondoljuk elég lesz.

Ha érdekel az ingatlanok világa, a jövés-menés nem okoz gondot, változatos munkára vágysz, ahol pénzt is keresel akkor várunk!

Az alábbi linken találsz infókat rólunk, sok-sok piaci érdekességet és jelentkezni is tudsz, vagy küldj egy Önéletrajzot a szombathely@dh.hu címre!

Irodáink:
Szombathely, Thököly u. 46.
Szombathely, Kőszegi u. 13.

Ahol megismerhetsz minket:
Feladás dátuma: december 7. 16:12.

Térkép

Cím: Vas
Szombathely

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel