Országos
Helység: Kőszeg
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumetum
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi/időszakos munka
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: P.L.H. Tobacco bt

Kőszegi dohányboltunkba eladói munkakörbe keresünk elsősorban fiatal, csapatban gondolkodni képes alkalmi munkavállalót.

Szakmai képesítés nem szükséges. Inkább a rátermettség Illetve munkakörhöz való hozzáállás, udvariasság, jó kommunikációs készség és a probléma megoldó képesség számít.

Érettségi és német/angol nyelv Ismerete előny.

A számítógép felhasználói szintű ismerete és erkölcsi bizonyítvány alapkövetelmény.

Jelentkezni Fényképes Önéletrajzzal az alábbi E-mail címen Illetve telefonon lehet.

p.l.h.tobacco2@gmail.com
+36704196562

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel