Tulajdonságok

Helység: Szombathely
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Family Frost Kft

A Family Frost Kft 1 fő eladó partnert keres mirelit termékek gépkocsiról történő értékesítésére Szombathely és térségéből. Heti 5-napos munkarendbe.
Amit elvárunk Öntől:
- Jó kommunikációs készség
- Kereskedelmi, eladói tapasztalat előny, de nem feltétel
-"B" kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal
Amit kínálunk Önnek:
- Egy multinacionális cég biztos háttere
- Versenyképes jövedelem
-Prémiumok
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a depo12@family-frost.hu e-mail címen. Érdeklődni a 06/30- 300-9122 telefonszámon.
Feladás dátuma: szeptember 12. 16:38.

Térkép

Cím: Vas
Szombathely

Kapcsolatfelvétel