Raktári Árukiadó

Feladás dátuma:

ápr 25., 11:41

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél
Munkakör megnevezése:
Egyéb raktári szakmunkás

Leírás

Mezőgazdasági bolt raktárába kollégát keresek.
Feladatok: vásárlók udvarias kiszolgálása, áru kiadása, vásárlók gépjárművébe behelyezése, polcok feltöltése, áruk rendszerezése, raktár rendezetten és tisztán tartása, csomagolás. Időnként 40 kg-os dolgok emelése.
Megszakadni nem kell, barátságos munkahelyi légkör.
290.000+
Jelentkezni az alábbi emailcímre küldött fényképes önéletrajzzal lehet:
Mindenkitől elnézést, de csak azon személyeket fogom keresni, akikkel tárgyalni szeretnék, akinek nem jelzek vissza, azoknak ezúton szeretném megköszönni, hogy megtisztelt a jelentkezésével.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 134925651

Jófogás alkamazás QR kód