Bruttó bér: 168 000  Ft / hó Bruttó bér: 154 000  Ft / hó Bruttó bér: 146 000  Ft / hó Bruttó bér: 144 000  Ft / hó Bruttó bér: 162 000  Ft / hó Bruttó bér: 168 000  Ft / hó Bruttó bér: 156 000  Ft / hó Bruttó bér: 200 000  Ft / hó Bruttó bér: 164 000  Ft / hó Bruttó bér: 144 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Sárvár
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Adminisztratív munkatárs
Cégnév: Pannon-Work

Sárvári partnercégünkhöz keresünk raktári adminisztrátort, aki jártas az angol nyelvben és van gyakorlata raktárkezelő programok használatában. A munkavégzés egy műszakban történik, alkalmanként túlóra lehetséges.

Elvárások:
- középfokú végzettség;
- középfokú angol nyelvismeret;
- raktárkezelő program(ok) ismerete

Juttatások:
- versenyképes alapbér;
- céges telefon, laptop;
- útiköltség térítés.
Feladás dátuma: augusztus 8. 15:15.

Térkép

Cím: Vas
Sárvár

Kapcsolatfelvétel