6 db
Egyedi ajánlat!

Tulajdonságok

Helység: Szombathely
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás
Cégnév: Nyugat Produkció Kft

Projektjeink megnövekedett száma miatt bővítjük csapatunkat.
Rendezvényekhez sürgősen Szombathely és környéki KivitelezŐ MunkatÁrsakat keresünk teljes-, és részmunkaidős megbízásban egyaránt!
Feladatok:
- a rendezvények lebonyolításához szükséges logisztikai feladatok ellátása,
- rendezvénysátrak, színpadok és rendezvénytechnikai eszközök építése és bontása,
- dekoráció, arculati elemek elhelyezése,
- anyagbeszerzés,
- a munkatársak irányítása, csapatvezetés,
- egyéb, ide kapcsolódó feladatok ellátása.
A munkakör időbeni rugalmasságot követel, mert a rendezvények körüli kivitelezési munkálatok gyakran késő éjjel, vagy akár korahajnalban történnek, ezért csak olyan munkatársak jelentkezését várjuk, akiknek nem okoz problémát a késői, vagy hajnali munkavégzés, az éjszakai járművezetés egyik helyszínről a másikra, vagy akár az időben elhúzódó munkavégzés.
Előny, de nem feltétel: a C, E kategóriás jogosítvány
Versenyképes és kiemelkedő jövedelmet (200000-400000Ft), céges telefont biztosítunk.
Emailben: info@nyugatprodukcio.hu
Telefonon: +36 30 398 0784
Feladás dátuma: június 13. 23:48.

Térkép

Cím: Vas
Szombathely

Kapcsolatfelvétel