6 db

Tulajdonságok

Helység: Szombathely
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás
Cégnév: Nyugat Produkció Kft

Rendezvények lebonyolításához szükséges logisztikai feladatok ellátása napról napra más-más helyszínen. Feladat része a rendezvénysátrak - színpadok és rendezvénytechnikai eszközök építése, bontása, berendezése, arculati elemek beillesztése, anyag beszerzés valamint a többi munkatárs irányítása, egyéb a programokat érintő feladatok megvalósítása. A rendezvény kivitelezési munkatársak gyakran este, vagy akár a hajnali órában, a rendezvények előtt és után végzik a feladatokat, tehát a logisztikus kollégák ekkor dolgoznak, ezért kérjük, csak olyanok jelentkeznek, akiknek nem okoz problémát a hajnali kelés és akár éjszakai vezetés. következő rendezvényre.
Előny: C,E kategóriás jogositvány
Amit biztositunk:
Versenyképes kiemelkedő jövedelem
Céges telefon
Változatos nagyszabású rendezvényekben való részvételi lehetőség
Feladás dátuma: január 30. 20:37.

Térkép

Cím: Vas
Szombathely

Kapcsolatfelvétel