1 db
Bomba ajánlat!

Multirégió Bács-Kiskun, Baranya, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Tolna
Helység: Szombathely
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Csomagoló
Cégnév: Workpositive Kft

Soproni élelmiszeripari partnerünk részére keresünk munkavállalókat.
A szállást ingyenesen biztosítjuk!
Napi nettó 6400 Ft/ 8 óra kereseti lehetőség!
Heti/5 munkanap/nettó 32.000 Ft kereset!
Hetente bérfizetés!!!
Havi egyszeri hazautazási támogatás!
Bővebb felvilágosítást az alábbi telefonszámokon kaphat,délelőtt 09:00 órától este 18:00 óráig!!!! 30/337 7612 , 30/ 826 3970 , +94 510 510
Jelentkezni emailen: info@workpositive.hu címen lehet.
Kivételes lehetőség hosszútávra!
Vágjon bele bátran, mi mindenben segítünk!!!
Feladás dátuma: november 30. 07:16.

Térkép

Cím: Vas
Szombathely

Kapcsolatfelvétel