Személyzeti toborzó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Országos

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
HR adminisztrátor

Tapasztalat:
Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege:
Vállalkozói/szerződéses

Cégünk új, tehetséges toborzókat keres, akik képesek különböző külföldi állásajánlatokra alkalmazottakat toborozni.

EU minden országából és Ukrajnából érkező emberek toborzása
Egyszeri jutalom lehetősége minden egyes alkalmazottért.
Jutalom kifizetése az alkalmazott által ledolgozott órák után.
Jutalmak és bónuszok a toborzás sikeressége alapján.
Munkaköri leírás:

Kapcsolattartás a jelentkezőkkel
Aktív jelöltkeresés különböző platformokon (állásportálok, közösségi hálózatok stb.)
Jelöltek megkeresése, a pozíció bemutatása és az alapvető információk ellenőrzése
Belső adatbázis kezelése és rendszeres frissítése
Egy tipikus munkanap az aktív jelöltkereséssel és megkereséssel, prezentációk készítésével és különböző rendezvényeken való részvétellel fog telni. A munkaidőd rugalmas lesz, és az aktuális pozíció igényeitől és követelményeitől függ.

További információkért kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot az alábbi email címen:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149323048

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 49 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!