Kiemelt!

Tulajdonságok

Helység: Szombathely
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető
Cégnév: Savaria Patyolat Kft

Savaria Patyolat Kft (Szombathely) B illetve C kategóriás jogosítvánnyal,GKI kártyával rendelkező gépjármű vezetőt vesz fel,3,5 T illetve 7,5 T teherautóra.Munkarend egy műszak.
Feltétel:jó fizikai állapot,megbízhatóság.
Jelentkezés:borosgeza@freemail.hu e-mail címre szakmai önéletrajzzal,telefonszám megadásával.A feltételeknek megfelelő nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.
Feladás dátuma: május 17. 16:31.

Térkép

Cím: Vas
Szombathely

Kapcsolatfelvétel