Vépre keresünk mozgóárus munkatársat 8 órába, versenyképes bérezéssel!

Bruttó bér:

750 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 8., 12:03

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
Katona Kenyér Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Eladó

Mozgóbolti eladó munkatársat keresünk Vépre, jó hangulatú csapatba, kiemelt bérezéssel, 8 órába!
Munka menete:
A vépi telephelyen legyártott pékárut kell a környező falvakba mozgóbolton keresztül kivinni és értékesíteni!
Munka időtartama:
- hétfőtől péntekig és vasárnap (heti 5 vagy 6 napot lehet dolgozni, a beosztás elkészítésekor az egyéni igényeket igyekszünk figyelembe venni)
- délelőttös túrák esetén: kb 6.00-tól 15.00-ig
- délutános túrák esetén: kb 12.30-tól 21.30-ig
Amit elvárunk:
- B kategóriás jogosítvány szükséges
- kereskedelmi végzettség és vagy tapasztalat előnyt jelent
- jó kommunikációs készség
- precizitás, munkára való igényesség
- beosztásban való rugalmasság
Amit kínálunk:
- heti 5 napban kb nettó 500 000 ft (plusz napok vállalása esetén természetesen ez növekszik)
- jó hangulatú csapat, családias munkahely
- béren kívüli juttatás (pékáru) kb 15 000 ft értékben
Érdeklődni:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145542604

Jófogás alkamazás QR kód