Tulajdonságok

Helység: Ajka
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Lakatos, Géplakatos
Cégnév: Weld.Hu Kft

Leírás

Ajkára alkalmazunk szerkezet lakatosokat hosszú távra!
Amit kérünk: lakatos végzettség, műszaki rajz ismerete, csoportos munkavégzésre alkalmas munkatársakat, egy műszakos munkarend, túlóra lehetőség, darukezelői és tűzvédelmi engedélyek megléte (nem kizáró ok), rajzolvasási próba .
Amit ajánlunk: bér 1505 Ft/óra bruttó + túlórapótlék,+ kp.cafeteria, hosszú távú bejelentett munkalehetőség, bejárás térítés bérlet ellenében (max 30 km.ig.) vagy 15 Ft/Km.
Jelentkezés telefonon: hétfőtől-péntekig 07-18 óra között, vagy e-mail-ben, önéletrajz csatolásával.
Feladás dátuma: február 18. 18:29.

Térkép

Cím: Veszprém
Ajka

Kapcsolatfelvétel