Helység: Ajka
Kategória: Szakmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumetum
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Lakatos, Géplakatos
Cégnév: Weld.Hu Kft

Ajkára alkalmazunk védőgázos ívhegesztőt és szerkezet lakatosokat hosszú távra!
Amit kérünk: szakirányú végzettség, műszaki rajz ismerete, csoportos munkavégzésre alkalmas munkatársakat, egy műszakos munkarend, túlóra lehetőség, darukezelői és tűzvédelmi engedély megléte (nem kizáró ok).Lakatosoknak rajzolvasási próba, hegesztőknek próbahegesztés a helyszínen.
Amit ajánlunk: hegesztő bér 1200 Ft/ó+túlórapotlék, lakatos 1000 Ft/ó+ túlórapótlék, hosszú távú bejelentett munkalehetőség, bejárás térítés bérlet ellenében (max 40 km.ig.) vagy 15 Ft/Km.
Jelentkezés telefonon: hétfőtől-péntekig 07-18 óra között, vagy e-mail-ben, önéletrajz csatolásával.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel