(Hirdetés azonosító: 82522744) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 166 000  Ft / hó Bruttó bér: 144 000  Ft / hó Bruttó bér: 142 000  Ft / hó Bruttó bér: 200 000  Ft / hó Bruttó bér: 160 000  Ft / hó Bruttó bér: 148 000  Ft / hó Bruttó bér: 168 000  Ft / hó Bruttó bér: 142 000  Ft / hó Bruttó bér: 148 000  Ft / hó Bruttó bér: 168 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Szentgál
Kategória: Környezet / mezőgazdaság
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Mezőgazdasági munkás

Veszprém megyében családi alapon szerveződő állattartó ökológiai gazdaság munkatársat keres az alábbi pozícióba :felelős állatgondozó.Keressük azt a kitartó, elhivatott és lelkes embert, akivel együtt dolgozhatunk.

A munkatárs az alábbi feladatok elvégzésébe fog bekapcsolódni:
- tejelő tehenek, borjak, mangalicák ellátásával kapcsolatos mindennapi feladatok elvégzése, betanulást követően koordinációja és szervezése
- felmerülő karbantartási feladatok ellátása
- termeléssel kapcsolatos adminisztrációs feladatokban való közreműködés
- fejlesztések, beruházások tervezésében való aktív közreműködés

Előny:
- szakirányú végzettség
- releváns szakmai tapasztalat

Elvárások:
- jó szervező- és problémamegoldó készség
- precizitás és rendszerező-készség
- jó kommunikációs készség
- megbízhatóság
- legalább középfokú végzettség

Ajánlatunk:
- teljes állás
- bérezés megegyezés szerint
- rugalmas, barátságos munkakörülmények
- bekapcsolódás egy innovatív és felelős ökológiai gazdaság munkájába
- bejárás támogatása

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, lényegre törő motivációs levéllel az info@elobolygo.hu címre. Érdeklődés: Varga Sándor: 20/973-78-49
Feladás dátuma: augusztus 9. 08:10.

Kapcsolatfelvétel