(Hirdetés azonosító: 81367803) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 150 000  Ft / hó Bruttó bér: 200 000  Ft / hó Bruttó bér: 168 000  Ft / hó Bruttó bér: 148 000  Ft / hó Bruttó bér: 162 000  Ft / hó Bruttó bér: 156 000  Ft / hó Bruttó bér: 142 000  Ft / hó Bruttó bér: 140 000  Ft / hó Bruttó bér: 164 000  Ft / hó Bruttó bér: 164 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Zirc
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: Bedeco Kft

A Bedeco Kft. élelmiszeripari gyártó vállalat zirci telephelyére keres több fő munkavállalót azonnali kezdéssel.
-Gépkezelő ( egyenletes 2 műszak , kimagasló bér)
- Raktáros , targoncás (2 műszak)
- Takarítónő (Akár nyugdíjasok jelentkezését is várjuk)

Jelentkezésüket hr@bedeco.hu-ra , illetve a Bedeco Kft. portáján leadva várjuk!
Érdeklődni munkaidőben 8:00-16:00 06/88/575/230 telefonon.
Biztos munkalehetőség stabil háttérrel.
Feladás dátuma: július 5. 13:06.

Térkép

Cím: Veszprém
Zirc

Kapcsolatfelvétel