Tulajdonságok

Helység: Balatonfüred
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács

Balatonfüredi pizzéria/étterem keresi leendő jól megfizetett és megbecsült főszakácsát, májusi kezdéssel!

Jó munkakörülmények: teljesen új konyha, modern konyhatechnológia: a cél mégsem elrugaszkodott gasztronómiai csodák készítése, hanem régi ételek újragondolása, egy kis újítás azért belefér! Ha még fantáziával is meg vagy áldva, az már tökéletes!
Amit szeretnénk, az az, hogy a konyha teljes irányítását vedd át, vezesd és tanítsd a melléd beosztottakat, tedd gazdaságossá az általad vezetett konyha működését! Legyen vidám hangulat és megértő légkör! Fiatalos csapat, de nem csak fiatalok vannak! :)
Heti két szabadnap, 450.000.-/hó, Éves ÁllÁs!
Ha úgy gondolod, hogy mindez Neked tetszene, jelentkezni a furedi.allas@gmail.com e-mail címen tudsz.
Feladás dátuma: május 3. 16:18.

Kapcsolatfelvétel