Belföldi és kis határ menti áruszállításra Gépkocsivezető

Bruttó bér:

300

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Országos

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
Csaba transz 87 kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Gépjárművezető

Belföldi, és kis határ menti áruszállításra B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező gépkocsi vezetőket keresünk Pápa, Mosonmagyaróvár, Győr, Budapest, Hatvan, Eger,Gyöngyös, Miskolc, Tiszaújváros.Ózd, ( páyakezdők, gyakorlat nélküli kérjük ne jelentkezzen!!!!!!!!!!)

Magyarországi autóipari partnereink gyárüzemeiből való kiszállításra keresünk új Kollégákat, akikkel mind a három műszak igényeit ki tudjuk szolgálni../0-24 H/. Esetlegesen az árut ki is kell szállítani a szomszédos országokba. (Jellemzően Ausztria,Szlovákia,Szlovénia.) Otthon telephelyezés, éves szabadságpénz, üzemanyag megtakarítás, cégtelefon.
Assistances, Euro 5-6 járművek stb.

Érdeklődni: Hétfőtől péntekig 08:00-15:00-ig a telefonszámon vagy küldjék el az e-mail címre fényképes önéletrajzukat.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 110276178