Élménypark Igazgató / Élménypark General Manager

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
egyetem/főiskola

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Vendéglátás, Idegenforgalom vezető

A Cseszneken fejlesztés alatt álló Lovagok Völgye Történelmi Élménypark egyedülálló kalandot kínál, ahol a családok és kultúra kedvelők belemerülhetnek a középkori Magyarország varázslatos világába. A park modern digitális technológiák és interaktív élmények révén éleszti fel a történelmet, beleértve a lovaglást és íjászatot. Mint Veszprém Vármegyében található kulturális központ, gazdag gasztronómiai, zenei és művészeti programokkal várja vendégeit, valamint ideális helyszín esküvők és nagyobb rendezvények számára. Esténként a kivilágított Cseszneki Vár ad hátteret a zenei és színházi előadásoknak, felejthetetlen atmoszférát teremtve. A Lovagok Völgye így több mint egy történelmi park; egy élményekkel teli hely, ahol minden látogató magával viheti a magyar történelem és a természet szépségét.

Partnerünk csapatához egy olyan céltudatos és tapasztalt vezetőt keresünk, aki kiemelkedő operatív készségekkel rendelkezik. A pozíció jelentős részben magában foglalja a napi működés aktív kezelését és az összes élményhelyszín menedzselését a park teljeskörű vezetése által.

Feladatok:

A park teljes körű operatív vezetése, kiemelt hangsúlyt fektetve a gyors és hatékony döntéshozatalra a napi teendők során.
A tulajdonosok érdekeinek elsődleges képviselete, beleértve a stratégiai döntések operatív megvalósítását.
Az összes vezetői és dolgozói szint felügyelete, a hatékony kommunikáció és problémamegoldás biztosítása.
Hosszútávú stratégiák kialakítása és végrehajtása, együttműködve a részleg vezetőkkel.
A park minőségi mutatóinak folyamatos figyelemmel kísérése, az operatív beavatkozások tervezése és koordinálása.
Az élménypark külső képviselete, aktív részvétel különböző rendezvényeken.
A park hírnevének és ismertségének növelése.
Közönségkapcsolati (PR) tevékenységek koordinálása és végrehajtása.

Elvárások:

Felsőfokú végzettség
Felsőfokú angol nyelvtudás
Jelentős tapasztalat az operatív irányításban, előny a rendezvényszervező vagy fesztiválos háttér.
Kiváló problémamegoldó készség és gyors döntéshozatali képesség.
Határozott vezetői attitűd, képesség a napi operatív kihívások kezelésére.
Erős kommunikációs készség a belső és külső stakeholderekkel.
Proaktív hozzáállás, rugalmasság a gyorsan változó körülmények között.

Amit Ajánlunk:

Versenyképes fizetés és juttatások, amelyek tükrözik a pozíció magas operatív követelményeit.
Felelősségteljes szerep egy dinamikus és változatos munkakörnyezetben.
Közvetlen hatás a park napi működésére és az operatív döntésekbe való aktív beleszólás.
Szakmai fejlődési lehetőségek, különös tekintettel az operatív irányítási készségek fejlesztésére.
A csapatmunka és az együttműködés előtérbe helyezése egy innovatív munkahelyi kultúrában.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145834210

Jófogás alkamazás QR kód