3 db

Tulajdonságok

Országos
Helység: Balatonfüred
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: The Catering Kft

3 év után Budapestről leköltözve, számos díjat elismerést besöprő bisztrónkat május elején nyitottuk. Az egyszerű gyors és könnyen fogyasztható ételeink(burger, pizza, bbq) mind minőségi alapanyagból készülnek, nagy figyelmet és precíz munkavégzéstigényel. Ha kellő tapasztalattal rendelkezel és alázattal álsz a munkához, küldd fényképes önéletrajzodat a hello@pista.hu-ra.

Egész Éves Nyitvatartás, kiemelkedő fizetés!
Feladás dátuma: május 18. 12:33.

Kapcsolatfelvétel