4 db

Tulajdonságok

Helység: Köveskál
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Felszolgáló
Cégnév: Káli_ Medencei Borok Háza Kft

Leírás

Felszolgáló, pultos
Teljes munkaidős vagy részmunkaidős

A MI a KŐ Étterem összeszokott, lelkiismeretes, jó teherbírású csapatába keres új kollégát! Versenyképes bérezésről személyesen egyeztetünk.
Mielőtt jelentkezel, informálódj éttermünk színvonaláról!
Ha szeretnél a csapat részévé válni, jelentkezz!
Étterem kapacitása: terasz 80 fő, beltér 35 fő
Heti 2 szabadnap biztosított egész évben.
Szezonális és éves munka is lehetséges!
Környékbeliek jelentkezését várjuk!
Fényképes önéletrajzokat kérjük a miako.koveskal@gmail.com címre. Találkozó egyeztetése: 06-30-9821616, 06-30-9481708
Fő utca 25
Köveskál 8274
Feladás dátuma: június 20. 18:47.

Kapcsolatfelvétel