Head Chef (Főszakács)

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Szakács

A Cseszneken fejlesztés alatt álló Lovagok Völgye Történelmi Élménypark egyedülálló kalandot kínál, ahol a családok és kulturakedvelők belemerülhetnek a középkori Magyarország varázslatos világába. A park modern digitális technológiák és interaktív élmények révén éleszti fel a történelmet, beleértve a lovaglást és íjászatot. Mint Veszprém Vármegyében található kulturális központ, gazdag gasztronómiai, zenei és művészeti programokkal várja vendégeit, valamint ideális helyszín esküvők és nagyobb rendezvények számára. Esténként a kivilágított Cseszneki Vár ad hátteret a zenés és színházi előadásoknak, felejthetetlen atmoszférát teremtve. A Lovagok Völgye így több mint egy történelmi park; egy élményekkel teli hely, ahol minden látogató magával viheti a magyar történelem és a természet szépségét.

Partnerünk a Cseszneki Élményparkba egy izgalmas lehetőséget kínál egy tehetséges és ambiciózus Head Chef számára, aki szeretné a kulináris kreativitást és szakértelmet a park éttermei és rendezvényei szolgálatába állítani. Ebben a szerepkörben a Head Chef nem csak a konyha vezetője, hanem a gasztronómiai élmények megalkotója is.

Feladatok:

Teljes étlap és ételkoncepció kialakítása, a tulajdonosok elképzeléseinek megfelelően.
A konyhai csapat irányítása, inspirálása és motiválása az étteremben és a sörözőben.
Konyhai munkaerő toborzása, felügyelete és szükség esetén kezelése a CFO-val közösen.
A konyhai személyzet beosztásainak elkészítése.
Az árukészlet pontos ellenőrzése és az árurendelések kezelése.
A költségvetés és pénzügyi előrejelzések elkészítése a CFO-val együttműködve.
A vendégelégedettség, a szolgáltatások minősége és a dolgozói elégedettség folyamatos figyelemmel kísérése.

Elvárások:

Tapasztalat szakácsként, preferáltan magas színvonalú éttermekben.
Kreatív megközelítés az étlaptervezésben és ételkoncepciók kialakításában.
Erős vezetői és kommunikációs készségek.
Pénzügyi tudatosság, beleértve a költségvetés-kezelést.
Elkötelezettség a kiváló éttermi szolgáltatás és a konyhai csapat fejlődése iránt.

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés egy dinamikus és inspiráló munkakörnyezetben.
Alkalom a kulináris kreativitás és szakmai tudás teljes mértékű kamatoztatására.
Lehetőség a szakmai fejlődésre és előmenetelre egy növekvő és innovatív vállalatnál.
Támogató munkahelyi kultúra, ahol a minőség és a csapatszellem fontos.
Kulcsfontosságú szerep a park gasztronómiai élményeinek alakításában.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145834337

Jófogás alkamazás QR kód