Hegesztő-Lakatos Álláspályázat!!

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Fejér

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
MasterInox Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Hegesztő

Leírás

Igényes, Kreatív, Precíz Srác Vagy?
Nem Szereted A Szalagmunkát, És Inkább A Változatos Munka Érdekel?
Akkor Jelentkezz A Térség Legsokoldalúbb Cégéhez Hegesztő/Lakatos-I Munkakörbe!

Cégünk, a Masterinox Kft., várpalotai csarnokában egyedi megrendelésekre gyárt különféle szénacél, rozsdamentes és alumínium szerkezeteket. Termékeink között állványok, lépcsőszerkezetek, hágcsók, hajó- és épület korlátok, tartályok is szerepelnek, melyeket időnként helyszínen telepítünk is. Nálunk nincs külön lakatos és hegesztő, mert minden kollégánk önállóan képes teljeskörűen ellátni ezen feladatokat, így keresünk még 2 főt, aki műszaki rajz alapján képes elkészíteni (darabolni, összeállítani, lehegeszteni) egy-egy terméket. Bővebb információ cégünkről és termékeinkről a oldalon található.

Feladatok:
- műszaki rajzok és utasítások alapján alapanyagok darabolása, fúrása, előkészítése
- szerkezetek összeállítása és készre hegesztése
- félkész és kész termékek csiszolása, tükörpolírozása
- saját gyártású szerkezeteink helyszíni telepítése (országon belül)

Elvárások:
- hegesztő vagy szerkezetlakatos szakképzettség
- 30-45 év közötti életkor
- MIG/MAG És AWI hegesztés magas szintű (!!) gyakorlati ismerete
- legalább 5 év hasonló téren szerzett tapasztalat
- önálló munkavégzési képesség

Előny:
- korlátgyártási tapasztalat
- rozsdamentes termékek gyártásában szerzett magas szintű gyakorlat
- alumínium megmunkálásában szerzett tapasztalat
- hegesztési és szerkezetgyártási szabványok, előírások ismerete

Amit nyújtunk:
- fiatal, rugalmas vezetés
- kivételesen változatos feladatok (nem "szalag-, vagy robotmunka")
- gyors szakmai fejlődési lehetőség
- egy műszakos munkarend, túlóra lehetőség
- kiemelkedő teljesítményért plusz prémium!

Jelentkezni lehet:
- telefonon a következő telefonszámon:
- fényképes önéletrajzot bérigény feltüntetésével a következő e-mail címre várunk:
Határidő: 2024.03.15.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145625405

Jófogás alkamazás QR kód