Bruttó bér: 1 050 Ft / óra
Helység: Csót
Kategória: Szakmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges, önéletrajz, fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Hegesztő

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő vállalatnál egy lendületes csapatban dolgozni? Minőségi üzletberendezéseket gyártó céghez keresünk Hegesztő kollégát!

Feladatok:
- argon-hegesztés hozaganyaggal és hozaganyag nélkül
- CO hegesztési feladatok ellátása

Elvárások:
- min. 8 általános iskolai végzettség
- jó kézügyesség
- műszaki végzettség előnyt jelent (hegesztő, gépszerelő, autószerelő, lakatos, mezőgazdasági gépszerelő, autófényező)
- alapos, 2 hetes betanulás után önálló, pontos, precíz munkavégzés
- több műszakos munkarend és esetenként hétvégi munkavégzés vállalása
- tanulási hajlandóság

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatási csomag
- Folyamatos oktatási, fejlődési lehetőségek
- Hosszútávú, stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
- Utazási támogatás, vállalati buszjárat

Ha felkeltette a pozíció az érdeklődésedet, jelentkezz a munka1120787@hrszoftver.hu e-mail címen vagy a +36-20/298-7244-es telefonszámon!

Kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatkezelési nyilvántartási szám: Naih-72575/2014

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel