Helyettesítő személy és vagyonőr állás Mezőlak 1800-2000 ft/óra

Bruttó bér:

2 800

Ft / óra

Feladás dátuma:

szept 23., 12:49
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
OKJ

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Személy - és vagyonőr

Tapasztalat:
Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege:
Alkalmi/időszakos munka

A Criterion Biztonsági Megoldások Kft. helyettesítő kollégát keres Mezőlaki megbízási helyre

Bérezés, nettó 1800 - 2000ft/óra napi bejelentéssel. (Napi 22.000 - 25.000 ft nettó, 12 óra munkavégzéshez)
Havi 2-3 munka rugalmas munkaidő beosztással, nappali és éjszakai szolgálatok.

Amit kínálunk:
- rugalmas munkaidő beosztás (főállásra tekintettel tudunk lenni a vezénylés írásánál)
- munkaruha biztosítása
- bérfizetés minden munkanapot követően számlára utalással 5 munkanapon belül
- későbbiekben akár saját alkalmazotti bejelentés

Elvárások:
-feddhetetlen előélet
- érvényes vagyonőri igazolvány, és tanúsítvány
- terhelhetőség
- jó kommunikációs készség
- telephelyen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Jelentkezni a email címen a "Mezőlak helyettes" cím megjelölésével.

Hirdetés azonosító: 150428776

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Profilkép
Őrzés

CRITERION Biztonsági Megoldások Kft

További hirdetései

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!