Országos
Helység: Balatonfüred
Kategória: Szakmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Pék
Cégnév: Natur Concept Kft

Szeptemberben nyíló balatonfüredi kézműves pékségünkbe PÉk vagy PÉk-CukrÁsz munkatársat keresünk.
Várjuk azon lelkes, megbízható és ambiciózus kollegák jelentkezését, akinek fontos a családi légkör, a kreativitás és a tiszta dolgok iránt való elhivatottság.

Amit kínálunk:
- Komplex termelési folyamatokban való részvétel
- Megbízható, stabil munkahely egész évben
- Bejelentett teljes munkaidős állás, korrekt bérezéssel
- Korszerű üzem, minőségi alapanyagok használata
- Fejlődési lehetőség, képzések
- Emberi és szakmai megbecsülés

Fő feladatok:
- Napi termelésben való aktív részvétel
- Termelési terv kialakításában való részvétel
- Termékfejlesztés

Amit elvárunk:
- Lelkiismeretes, minőségi munkavégzés
- Nagyfokú önállóság
- Terhelhetőség
- Szakmai tapasztalat
- Műhely és tisztasági szabályok betartása

A HozzÁÁllÁs És A LelkesedÉs Fontosabb, Mint A VÉgzettsÉg! Olyan KollegÁk JelentkezÉsÉt Is VÁrjuk Akinek Nincs MEG A VÉgzettsÉge, De Van Tapasztalata És Tanulni Szeretne.

Munkavégzés helye: Balatonfüred
Munkakezdés: 2017 szeptember folyamán
Várjuk fényképes jelentkezését az info@peklany.hu email címen.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel