Karrierlehetőség! keressük munkatársunkat Értékesítési területre!

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Pure Solve Hungary Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Területi képviselő

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Vállalkozói/szerződéses

Területi képviselő kollégát keresünk Veszprém vármegye illetve Somogy-Tolna-Baranya vármegye területére!

A Pure Solve Hungary Kft. egy dinamikusan fejlődő vállalat, mely ultramodern vegyszerekkel, innovatív alkatrészmosó berendezésekkel és kapcsolódó teljeskörű ipari szolgáltatásokkal segíti Partnereinket.
Területi Képviselőink kulcsszereplők vállalatunk életében, hiszen ők az összekötő kapocs vállalatunk és Partnereink között.

Miért csatlakozz hozzánk?
- professzionális szakmai képzésekkel járulunk hozzá szakmai fejlődésedhez
- világszínvonalú értékesítéstechnikát tanítunk
- értékesítést támogató eszközöket (ipad) és online szakanyagok biztosítunk
- biztos vállalati hátteret nyújtunk multinacionális nagyvállalat piacvezető megoldásait képviselheted
- folyamatos innovációval támogatjuk munkádat
- fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk
- jó hangulatú csapatban dolgozhatsz
- önállóan és rugalmasan oszthatod be az időd
- a befektetett energia kifizetődik; garantált fix: 530.000 Ft / hó + teljesítmény alapú jutalék (vállalkozói jogviszony)

Milyen feladatok várnak rád?
- szolgáltatásaink és termékeink bemutatása és értékesítése
- folyamatos kapcsolattartás meglévő Ügyfeleinkkel
- ügyfélkör fejlesztése, a vevői igények magas szintű kielégítése
- kisebb szervizfeladatok ellátása

Várunk, amennyiben:
- szeretnél egy nagyon jól fizetett üzletágban a befektetett munkáddal arányosan keresni
- minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
- az általad rugalmasan beosztott, heti 40 órás munkavégzés nem okoz problémát
- ügyfélközpontú vagy, szeretsz emberekkel foglalkozni és magabiztos kommunikációs készséggel rendelkezel
- értékesítői és vállalkozói szemléletű vagy
- önállóság, megbízhatóság jellemez
- egyéni vállalkozóként vagy társas vállalkozás tagjaként tudsz dolgozni
- B kategóriás jogosítvánnyal és saját autóval rendelkezel

Olyan munkatársra van szükségünk, aki jól akar keresni és ezért szívvel-lélekkel dolgozik; a többit csak bízd ránk, a szakmai rész megtanítása a mi dolgunk!

Pályakezdők és pályamódosítók jelentkezését is várjuk.
Jelentkezés: küldd el fényképes önéletrajzod a e-mail címre.

Céginformáció:

Hirdetés azonosító: 149509805

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 67 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!