1 db
149 m2
147 m2
79 m2
123 m2
194 m2
91 m2
193 m2
159 m2
130 m2

Tulajdonságok

Országos
Helység: Balatonfüred
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás

Balatonfüreden ahote Füred**** szálloda konyhai kisegítő és konyhalány kollégákat keres azonnali kezdéssel.
Szállást tudunk biztosítani kétágyas fürdőszobás szobákban!

Bruttó bér: 150.000 Ft + műszakpótlék átalány + hó végi szervízdíj + szállás

Várjuk jelentkezését!
Takács László - chef: 06-30/419-4056
ertekesites@c-hotels.hu
Feladás dátuma: október 11. 19:37.

Kapcsolatfelvétel