Műhelyvezető

Feladás dátuma:

ápr 15., 15:33
Országos

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz, motivációs levél
Munkakör megnevezése:
Termelésirányító

Veszprémi építőipari és belsőépítészeti kivitelezéssel foglalkozó vállalat Műhelyvezető- termelésirányító feladatkörre alkalmas
munkatársat keres.
Főbb feladatok, munkák:
asztalos és faipari munkák, egyedi bútorgyártási és szerelési projektek folyamatának irányítása és ellenőrzése
ütemterv és minőségi elvárás szerinti megvalósítás felügyelete
Nagyfokú szakértelem és hatékonysággal, a szervezett munkák kivitelezési feladatainak teljes körű megszervezése és megvalósítása; árajánlat adástól a gyártáson keresztül az átadásig
Termeléssel, alkalmazotti csapattal való együttműködés, munkájuk koordinálása és szakmai felügyelete
Megrendelővel, partnerekkel való kapcsolattartás
A műhelyben zajló gyártás zavartalan működésének biztosítása.
A munkatársak beosztásának összeállítása
Megrendelések alapján a gyártási ütemtervek elkészítése
Gyártási sorrend meghatározása
A gyártáshoz szükséges raktárkészlet biztosítása
Beszámolók, riportok készítése a cégvezetők felé
Az álláshoz tartozó elvárások:
minimum középfokú, szakirányú végzettség
faipari területen szerzett tapasztalat vezetőként
projektszemlélet, rugalmasság, agilitás, kiváló kommunikációs és szervező készség
Határozottság, nagyfokú önállóság, problémamegoldó készség és teherbírás
Rugalmasság, együttműködési képesség
B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
versenyképes jövedelem
hosszú távú, stabil munkalehetőség
felelőségteljes, önálló munkakör
bérigény feltüntetésével: emailen

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 132449837

Jófogás alkamazás QR kód