(Hirdetésazonosító: 54359818) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 134 300  Ft Bruttó bér: 120 700  Ft Bruttó bér: 134 300  Ft Bruttó bér: 124 100  Ft Bruttó bér: 122 400  Ft Bruttó bér: 170 000  Ft Bruttó bér: 137 700  Ft Bruttó bér: 139 400  Ft Bruttó bér: 134 300  Ft Bruttó bér: 132 600  Ft
Céges

Tulajdonságok

Multirégió Vas
Helység: Zalaegerszeg
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: általános iskola
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: Office Cleaning Kft

Leírás

TakarÍtÓkat KeresÜnk Zalaegerszegre AkÁr Azonnali KezdÉssel!

Állást keres a környéken? Több fő takarítót keresünk hosszútávra!
Rugalmas 3 műszakos beosztás (8 órás műszakok)
Hosszútávú munkavégzés
Versenyképes bérezés műszakpótlékokkal

Jelentkezni a 0670/6153526-os telefonszámon vagy a jelentkezes@azurfm.hu email címen!
Feladás dátuma: november 10. 15:42.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.