Megye: Veszprém
Kategória: Szakmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumetum
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Műszerész
Cégnév: Győrfi IM Kft

Ipari elektronikák szervizelésével foglalkozó vállalkozás elektronikai műszerész , villanyszerelő munkatársakat keres . Pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk ! 10 év tapasztalat , folyamatos bővülés , fejlődés , hosszútávú biztos munkahely . Tudásszinthez , teljesítményhez igazított munkabér , fejlődési lehetőség . Céges autó , mobil , laptop magánhasználatra is ! Angol nyelvtudás előny !
Jelentkezni önéletrajzzal : manager@gyorfiim.com

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel