Nyári szezonális áruszállító sofőr Balaton | Budapest

Feladás dátuma:

ápr 14., 12:16
Üzleti
Multirégió
Budapest, Somogy

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Sofőr

Nyári szezonális áruszállító sofőrt keresünk Balatoni régióba kiemelt bérezéssel! Június-Augusztus között!

Feladatok
- Üdítőitalok áruterítése túrajárat szerint üzletekbe
- Túránként 4-5 cím, napi két túra, amely jellemzően 8 óra alatt teljesíthető
- Szállítólevelekkel, számlákkal történő elszámolás
- A gépjármű rendeltetésszerű használata
- Céges telefon/nyomtató/POS terminál kezelése

Elvárások
- B kategóriás jogosítvány
- Minimum 1 éves 3,5 t teherautóval szerzett tapasztalat
- Vevő központú hozzáállás
- Erkölcsi bizonyítvány
- Jó fizikum

Előny
- élelmiszer áruterítésben szerzett tapasztalat
- Balaton közeli lakhely (Veszprém Somogy vármegyék)

Amit kínálunk
- Kiemelt fizetés! (nettó 400-450 ezer Ft)
- Bejelentett munkaviszony munkaszerződéssel
- Karbantartott egygazdás autó
- Szabad hétvégék
- Szálláslehetőség a Depo közelében

A fenti munkára Budapest-re is keresünk megbízható tapasztalt áruszállító sofőrt hosszú távra és egész évre!
- Előny a Dél-budapesti lakhely

Érdeklődni e-mail-ben önéletrajzzal () vagy telefonon lehetséges.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147056493

Jófogás alkamazás QR kód